mapa strony | strona główna > 201 pytań i odpowiedzi na mianowanego
Beata Rechnio - Kołodziej
201 pytań i odpowiedzi na mianowanego
NOWOŚĆ
Podczas dokonywanej przez Ciebie autoprezentacji, członkowie komisji zanotują pytania, na które będziesz musiał odpowiedzieć. Byś uniknął zaskoczenia i rzetelnie przygotował się do spotkania z komisją, przygotowaliśmy 201 pytań – wraz z sugestiami odpowiedzi - które padły podczas egzaminów na nauczyciela mianowanego w różnych regionach Polski. Zawiera je wydany 25 czerwca 2019 r. Poradnik 201 pytań i odpowiedzi na mianowanego. Cena 59 zł. Pytania te są zawarte również w Poradniku na mianowanego, wydanie VI, więc osoby, które go nabyły, nie muszą kupować Poradnika 201 pytań i odpowiedzi na mianowanego. Poradnik udostępniany jest w formie pliku PDF.

ABY OTRZYMAĆ PORADNIK "201 PYTAŃ I ODPOWIEDZI NA MIANOWANEGO", NALEŻY:
1. Wpłacić kwotę 59 zł na konto:
Nr konta 68 1240 5891 1111 0010 9010 7327
Właściciel rachunku WARAKOM JAKUB WARAKOMSKI
Adres: ul. Łokietka 78, 16-400 SUWAŁKI

2. Napisać maila na adres redakcja@awans.net. Podać w nim imię i nazwisko (czytaj też pkt. 3) oraz zawiadomić redakcję AWANS.NET o fakcie wpłaty ("Wpłata została dokonana"). UWAGA! JEST TO WARUNEK KONIECZNY DO OTRZYMANIA PORADNIKA. Poradnik zostanie wysłany w momencie otrzymania przez nas wpłaty. Jeżeli chcesz przyśpieszyć otrzymanie Poradnika - czytaj pkt. 3. W temacie maila wpisz: "201 PIO".

Jeżeli nie otrzymamy powiadomienia o wpłacie mailowo - PORADNIK NIE ZOSTANIE WYSŁANY - nawet jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na koncie! Proszę wziąć pod uwagę ten warunek, gdyż ewentualna reklamacja może znacznie opóźnić otrzymanie Poradnika.

3. Jeżeli chcesz otrzymać Poradnik w tym samym dniu, podaj w mailu pełny adres pocztowy lub załącz dowód wpłaty. Podanie tych danych konieczne jest w celu uprawdopodobnienia informacji o wpłacie. Dane te nie są przez nas wykorzystywane ani przechowywane poza okres wpływu środków na nasze konto.

Prosimy o dokładne stosowanie się do podanej powyżej procedury, ponieważ w przeciwnym wypadku - z powodu dużej ilości zamówień - otrzymanie Poradnika może być opóźnione.

4. Po otrzymaniu maila z informacją o wpłacie, Poradnik wyślemy na Państwa adres e-mail w czasie do 6 godzin (jeśli podany był adres lub załączony był dowód wpłaty) - zwykle trwa to o wiele krócej.

UWAGA! Zakup Poradnika nie daje praw do otrzymywania w przyszłości jego aktualizacji bezpłatnie lub w cenie promocyjnej.

Redakcja AWANS.NET