Zbigniew Warakomski
Jak przygotować dokumentację dla komisji?
NOWY Poradnik dla osób ubiegających się o nadanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego

Wydanie VII, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dziennik Ustaw RP, poz. 1574)

Ten Poradnik jest przeznaczony dla osób, które jeszcze nie zakończyły stażu lub staż rozpoczęły we wrześniu 2018 r. lub później

Nauczycieli, którzy przed 1 września 2018 r. zakończyli staż, ale nie otrzymali oceny dorobku i nie złożyli wniosku o postępowanie zapraszamy do lektury "starego" - ale wciąż aktualnego Poradnika - Jak przygotować dokumentację dla komisji?.

Szanowni Państwo!
W dniu 17 sierpnia 2018 r. opublikowane zostało nowe Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli. Udostępniliśmy już Poradnik dla kandydatów na kontraktowego, pracujemy nad kolejnymi. Wkrótce ukaże się Poradnik na mianowanego - około 22 VIII - a w następnej kolejności na dyplomowanego i dla stażysty. Zapraszamy.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dostępem do nowych Poradników oraz chcielibyście być powiadomieni drogą mailową o ich ukazaniu się na stronach AWANS.NET, prosimy o wysłanie maila na adres redakcja@awans.net o treści: Jestem zainteresowana/y dostępem do nowego Poradnika (tutaj należy podać, który Poradnik Państwa interesuje - na kontraktowego, mianowanego czy dyplomowanego).

W momencie pojawienia się Poradników na naszych stronach zostaną Państwo powiadomieni o tym fakcie drogą mailową.

Redakcja AWANS.NET