Jak zostać nauczycielem kontraktowym?
Awans zawodowy nauczycieli
AWANS.NET - Awans zawodowy nauczycieli
 › awans zawodowy › publikacje nauczycieli › autorzy › kontakt

Jak zostać nauczycielem kontraktowym?

Poradnik dla osób ubiegających się o nadanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego

Wydanie I, napisane w oparciu o Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli z dnia 1 marca 2013 r.

UWAGA! Jest to t.zw. "stary" Poradnik dla nauczycieli stażystów, który jeszcze nie zakończyli stażu (rozpoczęli staż w 2017) .

Jeżeli jesteś nauczycielem stażystą, który rozpoczął staż we wrześniu 2018 lub później, to dla Ciebie jest Nowy Poradnik "Jak zostać nauczycielem kontraktowym? 2018"Szanowni Państwo!
Udostępniamy Poradnik autorstwa Beaty Rechnio-Kołodziej, tym razem dotyczący awansu na stopień nauczyciela kontraktowego. Pani Beaty nie trzeba przedstawiać - jest ona naszym ekspertem do spraw awansu zawodowego na Forum AWANS.NET, gdzie występuje jako "bea".

Poradnik jest zgodny z Rozporządzeniem w sprawie awansu z dnia 1 marca 2013 r. Składa się on z 5 rozdziałów:
1. Rozpoczęcie stażu, opiekun stażu, Twoje cele i zadania
2. Przepisy, które trzeba znać
3. Plan Rozwoju Zawodowego
4. Zakończyłeś staż (w tym sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego)
5. Spotkanie z komisją

Poradnik zawiera m. in. przykładowy Plan Rozwoju Zawodowego, sprawozdanie z realizacji Planu.

Dostęp do Poradnika jest płatny. Opłata wynosi 45 zł za bezterminowe udostępnienie Poradnika przez Internet. Wpłacający otrzymuje swój osobisty adres internetowy, pod którym znajdzie się Poradnik. Zawiera on ponad 30 stron formatu A4, na których omówione jest przygotowanie całej dokumentacji na nauczyciela kontraktowego. Poradnik udostępniany jest w formacie PDF, do otwarcia dokumentu potrzebny jest więc darmowy program Acrobat Reader, który można pobrać tutaj.

Opłatę wnosi się na konto, którego numer otrzymacie Państwo po wysłaniu do nas maila. Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie zamówienia mailem na adres: redakcja@awans.net. W temacie i w treści wiadomości prosimy dopisać imię i nazwisko. W odpowiedzi nadeślemy numer konta i inne potrzebne dane.

Ze względu na to, że udostępniamy trzy poradniki: na kontraktowego, mianowanego i dyplomowanego, należy bardzo dokładnie zaznaczyć, że chodzi o Poradnik "Jak zostać nauczycielem kontraktowym", aby uniknąć pomyłek.

Mimo pewnej niewygody, jaką jest konieczność wysłania przekazu pieniężnego, możecie Państwo otrzymać link do Poradnika w tym samym dniu (oprócz niedziel i świąt, wtedy odpowiedź otrzymacie Państwo w najbliższy dzień roboczy przed południem). Po prostu należy do nas napisać, że opłata została już dokonana. Nie musicie Państwo czekać, aż środki pojawią się na naszym koncie.

Redakcja AWANS.NET

O firmie

 

Copyright © 2013 - 2014 AWANS.NET
Uwaga. Osoby wykorzystujące materiały zamieszczone w Internetowym Serwisie Oświatowym AWANS.NET czynią to wyłącznie na własną odpowiedzialność.
Internetowy Serwis Oświatowy AWANS.NET nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wynikłe z wykorzystania zamieszczonych tutaj materiałów.