mapa strony | strona główna > vademecum
Vademecum awansu zawodowego nauczycieli
Dostęp do Vademecum jest płatny. Opłata wynosi 45 zł.
Celem zamówienia Vademecum proszę napisać maila na adres redakcja@awans.net o treści: Zamawiam Vademecum. W odpowiedzi nadeślemy numer konta i inne potrzebne dane.

Vademecum awansu zawodowego nauczycieli
Vademecum awansu zawodowego nauczycieli to nowy poradnik autorstwa Beaty Rechnio - Kołodziej, eksperta do spraw awansu zawodowego nauczycieli z listy MEN. Stanowi on uzupełnienie poradników, które oferujemy w naszym serwisie dla kandydatów na nauczyciela kontraktowego, mianowanego i dyplomowanego. Skierowany jest zarówno do tych, którzy zakończą staż na starych zasadach, jak również do tych, których objęły nowe przepisy. Składa się z pięciu rozdziałów:
1. Awansowe grzechy główne
2. Fakty i mity
3. Bieg przez płotki, czyli awansowe utrudnienia
4. Kto pyta, nie błądzi
5. Poawansowe refleksje
Na ponad 80 stronach znajdziecie Państwo odpowiedzi na wiele pytań, które nurtują nauczycieli w trakcie awansowej drogi. Vademecum przeznaczone jest dla nauczycieli na wszystkich stopniach awansu, nie zastępuje naszych Poradników, ale jest ich uzupełnieniem. Zapraszamy do zapoznania się z fragmentem nowego wydawnictwa...

Wpłacający otrzymuje Vademecum w pliku pdf mailowo w ciągu 24 godzin od momentu powiadomienia o fakcie wpłaty. Oznacza to, że nie czekamy z wysyłką, aż wpłata dotrze na nasze konto, tylko udostępniamy Vademecum od razu po otrzymaniu informacji o wpłacie.

Redakcja AWANS.NET