mapa strony | strona główna > zamówienie
Jak zamówić nasze wydawnictwo
Cennik
Opinia opiekuna stażu - 25 zł
Poradnik na kontraktowego - 49 zł
Poradnik na mianowanego, nowy, wydanie VI - 79 zł
201 pytań i odpowiedzi na mianowanego - 59 zł
Poradnik na dyplomowanego - 79 zł
Vademecum awansu zawodowego nauczycieli - 49 zł
Poradnik opiekuna stażu 2019 - 49 zł

ABY OTRZYMAĆ DOWOLNE WYDAWNICTWO AWANS.NET, NALEŻY:
1. Wpłacić odpowiednią kwotę - według podanego wyżej cennika - na konto:
Nr konta 68 1240 5891 1111 0010 9010 7327
Właściciel rachunku WARAKOM JAKUB WARAKOMSKI
Adres: ul. Łokietka 78, 16-400 SUWAŁKI

2. Napisać maila na adres redakcja@awans.net Podać w nim imię i nazwisko (czytaj też pkt. 3) oraz zawiadomić redakcję AWANS.NET o fakcie wpłaty ("Wpłata została dokonana"). UWAGA! JEST TO WARUNEK KONIECZNY DO OTRZYMANIA PORADNIKA. Poradnik zostanie wysłany w momencie otrzymania przez nas wpłaty. Jeżeli chcesz przyśpieszyć otrzymanie Poradnika - czytaj pkt. 3.

Jeżeli nie otrzymamy powiadomienia o wpłacie mailowo - PORADNIK NIE ZOSTANIE WYSŁANY - nawet jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na koncie! Proszę wziąć pod uwagę ten warunek, gdyż ewentualna reklamacja może znacznie opóźnić otrzymanie Poradnika.

3. Jeżeli chcesz otrzymać Poradnik w tym samym dniu, podaj w mailu pełny adres pocztowy lub załącz dowód wpłaty. Podanie tych danych konieczne jest w celu uprawdopodobnienia informacji o wpłacie. Dane te nie są przez nas wykorzystywane ani przechowywane poza okres wpływu środków na nasze konto.

Prosimy o dokładne stosowanie się do podanej powyżej procedury, ponieważ w przeciwnym wypadku - z powodu dużej ilości zamówień - otrzymanie Poradnika może być opóźnione.

4. UWAGA! W temacie maila prosimy wpisać nazwę zamawianego wydawnictwa (np. DYPLOMOWANY NOWY).

5. Po otrzymaniu maila z informacją o wpłacie, Poradnik wyślemy na Państwa adres e-mail w czasie do 6 godzin (jeśli podany był adres lub załączony był dowód wpłaty) - zwykle trwa to o wiele krócej.

Redakcja AWANS.NET