mapa strony | strona główna > 201 pytań i odpowiedzi na mianowanego
Beata Rechnio - Kołodziej
201 pytań i odpowiedzi na mianowanego wg rozporządzenia z 2018
Ten poradnik jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy posiadają stopień kontraktowego i zamierzają ubiegać się o stopień mianowanego lub są w trakcie stażu na stopień mianowanego. Będzie przydatny również dla nauczycieli, którzy zakończyli staż na mianowanego, ale nie złożyli jeszcze wniosku o postępowanie egzaminacyjne.
Poradnik zgodny jest z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 6 września 2022 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli
Podczas dokonywanej przez Ciebie autoprezentacji, członkowie komisji zanotują pytania, na które będziesz musiał odpowiedzieć. Byś uniknął zaskoczenia i rzetelnie przygotował się do spotkania z komisją, przygotowaliśmy 201 pytań – wraz z sugestiami odpowiedzi - które padły podczas egzaminów na nauczyciela mianowanego w różnych regionach Polski. Zawiera je Poradnik 201 pytań i odpowiedzi na mianowanego. Cena 75 zł. Pytania te są zawarte również w Poradniku na mianowanego, wydanie VII, więc osoby, które go nabyły, nie muszą kupować Poradnika 201 pytań i odpowiedzi na mianowanego. Poradnik udostępniany jest w formie pliku PDF. Jest uaktualniany na bieżąco.

ABY OTRZYMAĆ PORADNIK "201 PYTAŃ I ODPOWIEDZI NA MIANOWANEGO", NALEŻY:
1. Wpłacić kwotę 75 zł na konto:
Nr konta 69 1240 5891 1111 0010 8471 0423
Właściciel rachunku AWANS.NET ZBIGNIEW WARAKOMSKI
Adres: ul. Łokietka 78, 16-400 SUWAŁKI

2. Napisać maila na adres redakcja@awans.net Podać w nim imię i nazwisko oraz dołączyć dowód wpłaty. UWAGA! ZAWIADOMIENIE NAS MAILEM O FAKCIE WPŁATY JEST WARUNKIEM KONIECZNYM DO OTRZYMANIA PORADNIKA. W temacie maila proszę wpisać: "201 PIO". Poradnik zostanie wysłany na Państwa adres e-mail w dniu nadesłania dowodu wpłaty.

Jeżeli nie otrzymamy powiadomienia o wpłacie mailowo - PORADNIK NIE ZOSTANIE WYSŁANY - nawet jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na koncie! (gdyż nawet jeśli stwierdzimy wpłatę na koncie, a nie otrzymamy maila od Państwa, nie będzie znali adresu mailowego, na jaki mamy wysłać Poradnik). Proszę wziąć pod uwagę ten warunek, gdyż ewentualna reklamacja może znacznie opóźnić otrzymanie Poradnika.

Jeżeli dowód wpłaty nie będzie dołączony do maila, Poradnik zostanie wysłany po wpłynięciu środków na nasze konto, jednak nie zalecamy tej procedury.

Prosimy o dokładne stosowanie się do podanej powyżej procedury, ponieważ w przeciwnym wypadku - z powodu dużej ilości zamówień - otrzymanie Poradnika może być opóźnione.

UWAGA! Zakup Poradnika nie daje praw do otrzymywania w przyszłości jego aktualizacji bezpłatnie lub w cenie promocyjnej.

Redakcja AWANS.NET