mapa strony | strona główna > innowacja i program własny. opracowanie i realizacja
Beata Rechnio - Kołodziej
Innowacja i program własny. Opracowanie i realizacja

W liczącym ponad 110 stron Poradniku Innowacja i program własny. Opracowanie i realizacja znajdują się część teoretyczna i praktyczna. Pierwsza pomaga zrozumieć czym jest program własny, a czym innowacja oraz wyjaśnia, jak je opracować. Część praktyczna zawiera dwie przykładowe innowacje i program własny z pełną obudową, włącznie z ewaluacją. Wspomniane innowacje znajdują się w rejestrze Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Warszawie, co gwarantuje poprawność ich opracowania.

ABY OTRZYMAĆ PORADNIK "INNOWACJA I PROGRAM WŁASNY. OPRACOWANIE I REALIZACJA", NALEŻY:
1. Wpłacić kwotę 69 zł na konto:
Nr konta 69 1240 5891 1111 0010 8471 0423
Właściciel rachunku AWANS.NET ZBIGNIEW WARAKOMSKI
Adres: ul. Łokietka 78, 16-400 SUWAŁKI

2. Napisać maila na adres redakcja@awans.net Podać w nim imię i nazwisko oraz dołączyć dowód wpłaty. UWAGA! ZAWIADOMIENIE NAS MAILEM O FAKCIE WPŁATY JEST WARUNKIEM KONIECZNYM DO OTRZYMANIA PORADNIKA. W temacie maila proszę wpisać: "INNOWACJA". Poradnik zostanie wysłany na Państwa adres e-mail w dniu nadesłania dowodu wpłaty.

Jeżeli nie otrzymamy powiadomienia o wpłacie mailowo - PORADNIK NIE ZOSTANIE WYSŁANY - nawet jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na koncie! (gdyż nawet jeśli stwierdzimy wpłatę na koncie, a nie otrzymamy maila od Państwa, nie będziemy znali adresu mailowego, na jaki mamy wysłać Poradnik). Proszę wziąć pod uwagę ten warunek, gdyż ewentualna reklamacja może znacznie opóźnić otrzymanie Poradnika.

Jeżeli dowód wpłaty nie będzie dołączony do maila, Poradnik zostanie wysłany po wpłynięciu środków na nasze konto, jednak nie zalecamy tej procedury.

Prosimy o dokładne stosowanie się do podanej powyżej procedury, ponieważ w przeciwnym wypadku - z powodu dużej ilości zamówień - otrzymanie Poradnika może być opóźnione.

UWAGA! Zakup Poradnika nie daje praw do otrzymywania w przyszłości jego aktualizacji bezpłatnie lub w cenie promocyjnej.

Redakcja AWANS.NET