mapa strony | strona główna > przykładowa ocena pracy nauczyciela
Przykładowa ocena pracy nauczyciela
opracowana w oparciu o Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 25 sierpnia 2022 r. w sprawie oceny pracy nauczycieli


W przykładowym opracowaniu ujęto wszystkie kryteria obowiązkowe zawarte w Rozporządzeniu oraz wszystkie kryteria dodatkowe. Choć spośród kryteriów dodatkowych dyrektor wybiera jedno i nauczyciel również jedno, opracowaliśmy wszystkie mając na uwadze różne wybory zainteresowanych w tej kwestii.
Ocena pracy nadsyłana jest w formie pliku Worda nadającego się do samodzielnej edycji - po usunięciu naszych uwag w tekście, zaznaczonych czerwonym kolorem.
ABY OTRZYMAĆ PRZYKŁADOWĄ OCENĘ PRACY NAUCZYCIELA, NALEŻY:
1. Wpłacić kwotę 98 zł na konto:
Nr konta 69 1240 5891 1111 0010 8471 0423
Właściciel rachunku AWANS.NET ZBIGNIEW WARAKOMSKI
Adres: ul. Łokietka 78, 16-400 SUWAŁKI
Tytuł wpłaty: Ocena pracy nauczyciela.
2. Napisać maila na adres redakcja@awans.net Podać w nim imię i nazwisko oraz dołączyć dowód wpłaty. UWAGA! ZAWIADOMIENIE NAS MAILEM O FAKCIE WPŁATY JEST WARUNKIEM KONIECZNYM DO OTRZYMANIA PLIKU. W temacie maila proszę wpisać: "OCENA PRACY". Plik zostanie wysłany na Państwa adres e-mail w dniu nadesłania dowodu wpłaty.
Jeżeli nie otrzymamy powiadomienia o wpłacie mailowo - PLIK NIE ZOSTANIE WYSŁANY - nawet jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na koncie! (gdyż nawet jeśli stwierdzimy wpłatę na koncie, a nie otrzymamy maila od Państwa, nie będziemy znali adresu mailowego, na jaki mamy wysłać plik). Proszę wziąć pod uwagę ten warunek, gdyż ewentualna reklamacja może znacznie opóźnić otrzymanie Oceny.
Jeżeli dowód wpłaty nie będzie dołączony do maila, plik zostanie wysłany po wpłynięciu środków na nasze konto, jednak nie zalecamy tej procedury.


Redakcja AWANS.NET