mapa strony | strona główna > projekt oceny dorobku
Projekt oceny dorobku

Oferujemy przykładowy Projekt oceny dorobku nauczyciela za okres stażu, którą zgodnie z rozporządzeniem z 26 lipca 2018 r. opiekun w ciągu 7 dni od dnia zakończenia stażu składa dyrektorowi. Dokument ten jest niezbędny do opracowania oceny dorobku. Zamieszczamy dwa wzory:
- Projekt oceny dorobku nauczyciela stażysty (ubiega się o stopnień kontraktowego)
- Projekt oceny dorobku kontraktowego (ubiega się o stopień mianowanego). Cena 25 zł. Projekt oceny dorobku przesyłany jest mailem w formie pliku pdf.

ABY OTRZYMAĆ WZÓR PROJEKTU OCENY DOROBKU, NALEŻY:
1. Wpłacić kwotę 25 zł na konto:
Nr konta 69 1240 5891 1111 0010 8471 0423
Właściciel rachunku AWANS.NET ZBIGNIEW WARAKOMSKI
Adres: ul. Łokietka 78, 16-400 SUWAŁKI

2. Napisać maila na adres redakcja@awans.net Podać w nim imię i nazwisko oraz dołączyć dowód wpłaty. UWAGA! ZAWIADOMIENIE NAS MAILEM O FAKCIE WPŁATY JEST WARUNKIEM KONIECZNYM DO OTRZYMANIA PROJEKTU OCENY DOROBKU. W temacie maila proszę wpisać: "PROJEKT OCENY DOROBKU". Zostanie on wysłany na Państwa adres e-mail w dniu nadesłania dowodu wpłaty.

Jeżeli nie otrzymamy powiadomienia o wpłacie mailowo - PROJEKTU OCENY DOROBKU NIE ZOSTANIE WYSŁANY - nawet jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na koncie! (gdyż nawet jeśli stwierdzimy wpłatę na koncie, a nie otrzymamy maila od Państwa, nie będziemy znali adresu mailowego, na jaki mamy wysłać wzór projektu). Proszę wziąć pod uwagę ten warunek, gdyż ewentualna reklamacja może znacznie opóźnić otrzymanie wzoru projektu.

Jeżeli dowód wpłaty nie będzie dołączony do maila, projekt zostanie wysłany po wpłynięciu środków na nasze konto, jednak nie zalecamy tej procedury.

Prosimy o dokładne stosowanie się do podanej powyżej procedury, ponieważ w przeciwnym wypadku - z powodu dużej ilości zamówień - otrzymanie wzoru projektu może być opóźnione.

Redakcja AWANS.NET