Jak zostać nauczycielem mianowanym?
Awans zawodowy nauczycieli
AWANS.NET - Awans zawodowy nauczycieli
 › awans zawodowy › publikacje nauczycieli › autorzy › kontakt

Jak zostać nauczycielem mianowanym?

Poradnik dla osób ubiegających się o nadanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

Wydanie I, napisane w oparciu o Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli z dnia 1 marca 2013 r.

UWAGA! Jest to t.zw. "stary" Poradnik dla nauczycieli kontraktowych, który przed 1 września 2018 r. zakończyli staż na mianowanego, ale nie otrzymali oceny dorobku lub nie złożyli wniosku o postępowanie.

Jeżeli jesteś nauczycielem kontraktowym, który jeszcze nie zakończył stażu lub staż rozpoczął we wrześniu 2018 r. lub później, to dla Ciebie jest NOWY PORADNIK 2018: "Jak zostać nauczycielem mianowanym"Szanowni Państwo!
Przedstawiamy Poradnik autorstwa Beaty Rechnio-Kołodziej, tym razem dotyczący awansu na stopień nauczyciela mianowanego. Pani Beaty nie trzeba przedstawiać - jest ona naszym ekspertem do spraw awansu zawodowego na Forum AWANS.NET, gdzie występuje jako "bea".

Poradnik jest zgodny z Rozporządzeniem w sprawie awansu z dnia 1 marca 2013 r. Składa się on z 7 rozdziałów:
1. Przepisy prawne, które powinieneś znać
2. Wymagania, czyli co możesz umieścić w poszczególnych punktach
3. Plan Rozwoju Zawodowego
4. Staż
5. Sprawozdanie z realizacji Planu Rozwoju Zawodowego
6. Teczka dla komisji
7. Egzamin -autoprezentacja, pytania

Dostęp do Poradnika jest płatny. Opłata wynosi 69 zł za bezterminowe udostępnienie Poradnika przez Internet. Wpłacający otrzymuje swój osobisty adres internetowy, pod którym znajdzie się Poradnik. Zawiera on 30 stron formatu A4, na których omówione jest przygotowanie całej dokumentacji na nauczyciela mianowanego. Poradnik udostępniany jest w formacie PDF, do otwarcia dokumentu potrzebny jest więc darmowy program Acrobat Reader, który można pobrać tutaj.

Opłatę wnosi się na konto, którego numer otrzymacie Państwo po wysłaniu do nas maila. Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie zamówienia mailem na adres: redakcja@awans.net. W temacie i w treści wiadomości prosimy dopisać imię i nazwisko. W odpowiedzi nadeślemy numer konta i inne potrzebne dane.

Ze względu na to, że udostępniamy trzy poradniki: na kontraktowego, mianowanego i dyplomowanego, należy bardzo dokładnie zaznaczyć, że chodzi o Poradnik "Jak zostać nauczycielem mianowanym", aby uniknąć pomyłek.

Mimo pewnej niewygody, jaką jest konieczność wysłania przekazu pieniężnego, możecie Państwo otrzymać link do Poradnika w tym samym dniu (oprócz niedziel i świąt, wtedy odpowiedź otrzymacie Państwo w najbliższy dzień roboczy przed południem). Po prostu należy do nas napisać, że opłata została już dokonana. Nie musicie Państwo czekać, aż środki pojawią się na naszym koncie.

Redakcja AWANS.NET

O firmie

 

Copyright © 2003 - 2014 AWANS.NET
Uwaga. Osoby wykorzystujące materiały zamieszczone w Internetowym Serwisie Oświatowym AWANS.NET czynią to wyłącznie na własną odpowiedzialność.
Internetowy Serwis Oświatowy AWANS.NET nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wynikłe z wykorzystania zamieszczonych tutaj materiałów.