mapa strony | strona główna > szkolenia on-line
Szkolenia on-line AWANS.NET
Szkolenia prowadzi Beata Rechnio - Kołodziej. W tej chwili nie ma zaplanowanych szkoleń

Opinie o naszych szkoleniach (wszystkie opinie opublikowane na Facebooku w grupach "Awans z Beatą")
Violetta P.: - Jeśli jeszcze ktoś zastanawia się nad szkoleniem, to nie czekajcie - REWELACJA! Konkret za konkretem! Odzyskałam wiarę, że da się to napisać i zdać. Pani Beato - ogromny szacunek za wiedzę, spokój, naturalność i cierpliwość do naszych powtarzających się pytań. Dziękuję!
Katarzyna O.: - To są jedne z najlepszych szkoleń, w jakich uczestniczyłam. Wzięłam udział we wszystkich dotychczasowych zdalnych szkoleniach pani Beaty i na to kolejne też się zapisałam. Na każdym jest mnóstwo samych praktycznych informacji. Pani Beata odpowiada na każde pytanie. Szkolenia są teoretycznie do 19-tej, a kończą się zazwyczaj ok. 20-tej. Nie ma się nad czym zastanawiać, jeśli ktoś szuka uspokojenia, prawdziwego merytorycznego wsparcia i świetnie podanej awansowej wiedzy!
Ewelina P.: - Treść szkoleń, poradnik, niekończąca się cierpliwość p. Beaty (na często powtarzające się pytania) - wszystko to sprawiło, że napisanie sprawozdania i przygotowanie się do rozmowy było łatwiejsze. Polecam także sprawdzenie opisów i analiz oraz sprawozdania. P. Beata nanosi poprawki i komentuje. Ważne, że w czasie szkoleń można zadawać swoje pytania, na które zawsze uzyskuje się odpowiedzi. Zdecydowanie warto trzymać się rad p. Beaty.
Kamila K - L: - Polecam. Najlepsze szkolenie na jakim byłam z awansu - a byłam jeszcze na innych dwóch. Pani Beata przez 15 minut mówiła o dokumentacji, a potem przez dwie godziny było tylko i wyłącznie o rozmowie kwalifikacyjnej - więc o tym, na czym mi najbardziej zależało. Szkolenie rozwiało moje wątpliwości, mogłam zapytać o to, co mnie nurtuje, a od dwóch dni jestem nauczycielem dyplomowanym! Polecam z czystym sumieniem!
Szkolenie trwa dwie godziny, z czego pierwsza godzina to wykład, natomiast w drugiej części Beata Rechnio - Kołodziej, ekspert d/s awansu zawodowego wpisany na listę MEN oraz wykładowca MSCDN w Warszawie, odpowiada na Państwa pytania. Pytania zadaje się w trakcie pierwszej godziny szkolenia, wpisując je w okienko czatu. Ekspert będzie odpowiadał na pytania w drugiej godzinie szkolenia.

Szkolenie transmitowane jest na platformie MyOwnConference. Nie potrzeba nic instalować, aby uczestniczyć w szkoleniu. Uczestnik otrzyma link, który poprowadzi bezpośrednio do pokoju webinarowego (szkoleniowego).
Instrukcja zakupu szkolenia
Koszt szkolenia
Są dwie możliwości skorzystania ze szkolenia.
1. Uczestnictwo w szkoleniu o podanej godzinie bez możliwości obejrzenia nagrania w terminie późniejszym - cena 88 zł.
2. Uczestnictwo w szkoleniu o podanej godzinie oraz dostęp na 14 dni do nagrania szkolenia - cena 118 zł.
LINK do nagrania szkolenia udostępniany jest w ciągu 2 godzin po zakończeniu szkolenia na okres czternastu dni.

ABY MÓC UCZESTNICZYĆ W SZKOLENIU, NALEŻY:
1. Wpłacić odpowiednią kwotę (patrz objaśnienie wyżej) na konto:

Nr konta 69 1240 5891 1111 0010 8471 0423
Właściciel rachunku AWANS.NET ZBIGNIEW WARAKOMSKI
Adres: ul. Łokietka 78, 16-400 SUWAŁKI
Tytuł wpłaty: SZKOLENIE - podać datę i temat szkolenia

2. Napisać maila na adres - UWAGA! Do każdego ze szkoleń przypisany jest inny adres e-mail, więc proszę użyć właściwego adresu e-mail!
podając w nim imię i nazwisko oraz dołączając dowód wpłaty. W temacie maila proszę podać datę i temat szkolenia.

UWAGA! NADESŁANIE DOWODU WPŁATY MAILEM JEST WARUNKIEM KONIECZNYM DO ZAPISANIA NA SZKOLENIE. W przeciwnym razie - LINK NIE BĘDZIE WYSŁANY, nawet jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na koncie! (gdyż nie będziemy znali Państwa adresu mailowego). Jeżeli dowód wpłaty będzie nadesłany po podanym terminie lub wtedy, kiedy nie będzie już wolnych miejsc na szkolenie, link nie zostanie wysłany. W takiej sytuacji zostanie zaproponowany inny termin szkolenia lub odesłane będą pieniądze. Proszę wziąć pod uwagę te warunki, gdyż nie przyjmujemy reklamacji po czasie.

Dowód wpłaty na szkolenie należy nadesłac najpóźniej na dzień przed szkoleniem, do godziny 13.00. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane, a pieniądze zostaną odesłane. Termin może ulec skróceniu w wypadku wyczerpania się wolnych miejsc.

3. Potwierdzenie rejestracji na szkolenie otrzymają Państwo w ciągu 24 godzin od nadesłania nam dowodu wpłaty, natomiast link do szkolenia nadejdzie w mailu 3 DNI PRZED SZKOLENIEM. Dodatkowo otrzymacie Państwo maile przypominające - jeden dzień przed szkoleniem i godzinę przed szkoleniem.

Jeżeli potwierdzenie rejestracji nie nadeszło w ciągu 24 godzin od wysłania do nas potwierdzenia wpłaty - prosimy nas o tym zawiadomić, pisząc na adres redakcja@awans.net

Zaświadczenia o udziale w szkoleniu wysyłane są w ciągu 7 dni po szkoleniu drogą mailową.

Szczegółowe instrukcje, jak dołączyć do szkolenia znajdą Państwo pod adresem:
https://myownconference.pl/blog/pl/memo_pl/#4

Link do szkolenia wysyła podwykonawca - platforma MyOwnConference. W razie gdyby maile nie dotarły do Państwa w w/w terminach proszę do nas pisać na adres: redakcja@awans.net Instrukcja dołączenia do szkolenia - kliknij
Regulamin szkolenia AWANS.NET
1. Szkolenia organizuje AWANS.NET ZBIGNIEW WARAKOMSKI z siedzibą w Suwałkach, ul. Władysława Łokietka 78, zwany dalej AWANS.NET.

2. Zakres szkoleń i terminy podane są na stronie www.awans.net/szkolenie.php

3. Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu.

Rejestracja na szkolenie następuje na podstawie nadesłanego na adres redakcja@awans.net dowodu wpłaty, dokonanej na numer konta podany na stronie www.awans.net/szkolenie.php. W ciągu 24 godzin od nadesłania dowodu wpłaty, Serwis AWANS.NET wyśle na adres uczestnika potwierdzenie rejestracji na szkolenie. Link do szkolenia zostanie wysłany automatycznie przez platformę szkoleniową na adres uczestnika trzy dni przed szkoleniem, dodatkowo jeden dzień przed szkoleniem zostanie wysłany mail przypominający. Zgłoszenia na szkolenie po terminie podanym w Serwisie AWANS.NET pod adresem https://www.awans.net/szkolenie.php nie będą przyjmowane.
Poprzez fakt dokonania wpłaty uczestnik szkolenia potwierdza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem oraz że go akceptuje.

4. W przypadku odwołania szkolenia AWANS.NET zorganizuje szkolenie w innym wskazanym przez siebie terminie lub zwróci uczestnikowi wniesioną opłatę, gdy ponowne zorganizowanie szkolenia będzie niemożliwe. AWANS.NET zastrzega sobie prawo do zmiany programu szkolenia. W razie rezygnacji uczestnika ze szkolenia po udostępnieniu mu hasła dostępu, AWANS.NET nie zwraca wniesionej opłaty, ponieważ AWANS.NET nie ma możliwości uniemożliwienia dostępu do szkolenia osobie, która otrzymała hasło, a później zrezygnowała.

5. Opłata wnoszona jest przez klienta za uczestnictwo w szkoleniu w czasie rzeczywistym, on-line. Udostępnienie nagrania szkolenia jest możliwe za dodatkową opłatą, a warunki takiego udostępnienia podane są na stronie www.awans.net/szkolenie.php.

6. Zaświadczenia o udziale w szkoleniu wysyłane są w ciągu 3 dni po szkoleniu drogą mailową, osobom, które uczestniczyły co najmniej w 50% czasu szkolenia.

7. W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia uczestnik powinien dysponować urządzeniem mającym dostęp do internetu oraz wyposażonym w przeglądarkę internetową. Korzystanie ze szkolenia może być uzależnione od instalacji oprogramowania typu Java, Flash oraz akceptacji cookies.

8. AWANS.NET nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenia w działaniu oprogramowania nie leżące po stronie AWANS.NET lub spowodowane siłą wyższą lub niedozwoloną ingerencją uczestników lub osób trzecich.

9. AWANS.NET posiada prawa autorskie majątkowe do materiałów edukacyjnych powstałych i wykorzystywanych w trakcie szkolenia. Jakiekolwiek kopiowanie, upowszechnianie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, drukowanie, publiczne odtwarzanie otrzymanych materiałów jest zabronione.

10. Dane osobowe uczestników szkolenia będą przetwarzane przez AWANS.NET w celu świadczenia usługi szkolenia. Administratorem danych osobowych jest AWANS.NET. Uczestnikowi przysługuje m.in. prawo wglądu do dotyczących go danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Wszystkie informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności zamieszczonej na https://awans.net/cookies.html

11. Każdemu uczestnikowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w sprawach związanych z funkcjonowaniem szkolenia. Reklamacje należy składać drogą elektroniczną na adres redakcja@awans.net