mapa strony | strona główna > nowy poradnik dyplomowany
Zbigniew Warakomski
Jak przygotować dokumentację dla komisji?
NOWY Poradnik dla osób ubiegających się o nadanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego - część 3

Wydanie VII, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dziennik Ustaw RP, poz. 1574)

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15  
Szanowni Państwo!

Dostęp do kolejnych 13 rozdziałów Poradnika jest płatny. Opłata wynosi 79 zł brutto za udostępnienie Poradnika przez Internet na okres ośmiu tygodni. Po zapisaniu Poradnika na twardy dysk komputera, czas dostępu nie jest ograniczony.

Wpłacający otrzymuje swój osobisty adres internetowy, pod którym znajdzie się Poradnik. W tym czasie można go zapisać na komputerze, wydrukować etc.

Poradnik zawiera m. in. sprawozdanie dla dyrektora, opis jak przygotować teczkę dla komisji (przykładowe opisy i analizy do wszystkich siedmiu punktów (8.3.1, 8.3.2, 8.3.3, 8.3.4a, 8.3.4b, 8.3.4c, 8.3.4d) oraz Arkusz samooceny nauczyciela.

Prosimy o zapoznanie sie z:
Przykładowy opis i analiza sposobu realizacji wymagań, o których mowa w § 8 ust. 3 pkt 1 Rozporządzenia

Oprócz 14 rozdziałów, w których omówiony jest szczegółowo przebieg kompletowania dokumentacji - w sposób zrozumiały nawet dla laika nie mającego nic wspólnego z oświatą (od zakupu materiałów papierniczych do przekazania teczek dla kuratorium:) - otrzymujecie Państwo dostęp do plików w formacie PDF, zawierających niezbędne dokumenty, takie jak przykładowy plan rozwoju zawodowego, sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego, opisy i analizy, strony tytułowe kolejnych działów itp. Częściowo z tymi materiałami można zapoznać się w ogólnodostępnej części Serwisu AWANS.NET.

Jak zamówić Poradnik?
Proszę napisać maila pod adres redakcja@awans.net o treści: Zamawiam nowy Poradnik na dyplomowanego.

W odpowiedzi nadeślemy numer konta i inne potrzebne dane. Dostęp do Poradnika jest płatny. Opłata wynosi 79 zł brutto za udostępnienie Poradnika przez Internet na okres ośmiu tygodni. Po zapisaniu Poradnika na twardy dysk komputera, czas dostępu nie jest ograniczony.

Wpłacający otrzymuje mailowo - w ciągu 24 godzin od momentu powiadomienia o fakcie wpłaty - swój osobisty adres internetowy, pod którym znajduje się Poradnik. Oznacza to, że nie czekamy, aż wpłata dotrze na nasze konto, tylko udostępniamy Poradnik od razu po otrzymaniu informacji o wpłacie.

Z naszego Poradnika skorzystało już wiele osób, w tym obecni nauczyciele dyplomowani. Przytaczamy kilka opinii, jakie otrzymaliśmy na temat Poradnika.

Od dwóch dni jestem nauczycielem dyplomowanym. Teczkę układałam według Waszego poradnika. Kiedy skończyłam, sama byłam zachwycona tym, jak piękną, przejrzystą oprawę zyskał mój dorobek. Opłata mi nie przeszkadza. Książki są droższe i nie dają takich możliwości jak Internet. Dziękuję.
*
Pisząc awans oparłam się głównie na Waszym Poradniku, moje koleżanki również. Jest on bardzo potrzebny i myślę, że drobna opłata nie zaszkodzi. Dzięki, że taki serwis powstał, życzę powodzenia.(...)
*
Bardzo fachowe porady, wreszcie krok po kroku, jasno wyłożona kawa na ławę.(...)
*
Chętnie zapłacę za korzystanie z Poradnika. Jest to jedyna publikacja, która pozwala w sposób logiczny przygotować dokumentację dla komisji. Obecnie jestem na etapie układania teczki i potrzebuję pomocy, bo się gubię. Dziękuję.(...)
*
Przesyłam gorące podziękowania za pomoc w rozplanowywaniu zawartości teczki! Skorzystałam z wielu porad i przyniosło to wspaniałe rezultaty - jestem dyplomowana z maksymalną liczbą punktów za egzamin. Bardzo dziękuję p. Warakomskiemu za wszelkie sugestie. Miałam sporo materiału, ale - po doświadczeniach z mianowanego - naprawdę trudno mi było mieć pewność, czy to, jak układam teczkę, ma sens. Dzięki Państwu poradziłam sobie. Gorąco pozdrawiam! I jeszcze raz bardzo dziękuję!!!(...)
*
Porady przedstawiane przez Państwo są wspaniale opracowane i wyjątkowo pomocne w przygotowywaniu dokumentacji.(...)

Przypominamy, że ze względu na to, że udostępniamy sześć poradników, należy bardzo dokładnie zaznaczyć, że chodzi o nowy Poradnik dla kandydatów na nauczyciela dyplomowanego, aby uniknąć pomyłek.